На свято Першого дзвоника загальноосвітня школа-родина № 2 отримала в подарунок від свого колишнього учня Андрія Гордійчука – спортивний інвентар на 15 тис. грн.

/Files/images/tradits/gordychuk_/Гордійчук_.jpg

Бажання зробити подарунок для своєї рідної школи виникло в Андрія Андрійовича Гордійчука під час зустрічі випускників та було реалізовано до свята Першого дзвоника. Тоді молодий, завзятий, успішний підприємець, що нині проживає і активно працює в сусідній Хмельницькій області (м. Шепетівка), приїхав на зустріч однокласників після двадцяти років з часу її закінчення з подарунком для школи. Відтоді новенький принтер красується в шкільній бібліотеці та допомагає в навчальному процесі вчителям та учням. Однак на цьому подарунки не закінчились. «Під час спілкування з педагогічним колективом Андрій активно цікавився життям школи: чим пишаємося, які проблеми турбують, чого не вистачає для роботи, – розповідає директор школи Любов Георгіївна Гарбовська. У відповідь на його запитання одностайно прозвучала думка, що для роботи учителів фізичного виховання Людмили Смоляр та Олександра Сидорчука, які старанно впроваджують нові підходи у фізичному розвитку учнів, наразі потрібно оновити інвентар, аби цілком забезпечити школярів на уроках фізкультури». Андрій, не довго думаючи, відповів, що з цим обов’язково допоможе, і вже за деякий час школі було вручено сертифікат на 15 тис. грн. для закупівлі спортивного приладдя.

У 1993 році Андрій Гордійчук успішно закінчив ЗОШ № 2, вступив до Полтавської торгівельної академії, де здобув фах економіста та управлінця в агропромисловому комплексі. По закінченні ВНЗ повернувся на Новоград-Волинщину. Тут, у с. Суслах, і розпочав свою трудову діяльність: спочатку на посаді економіста-організатора колективної аргофірми «Волинь», а вже через рік, завдяки своїй наполегливості, стає директором цього підприємства, і протягом наступних п’яти років досягає високих результатів.

У 2003 році А. А. Гордійчука було обрано на посаду заступника голови правління ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат» з сільськогосподарського виробництва. А вже у 2006 році молодий, амбітний менеджер вправно очолив «найголовніший проект» його професійної діяльності, який надалі виріс у створення найпотужнішого на сьогоднішній день аграрного об’єднання Західної України – корпорацію «Сварог Вест Груп».

Андрій Андрійович Гордійчук як голова правління цієї корпорації починає провадити виважену, мудру політику. Він зумів не лише досягти високих результатів у виробництві, але й об’єднати висококваліфікований колектив, почути потреби селян. Чимало важливих питань Шепетівщини вирішено саме завдяки його принциповості та професійності.

За роки своєї діяльності був нагороджений трудовою відзнакою «Знак пошани» Міністерства аграрної політики та продовольства (2005), орденом «За трудові досягнення» ІVступеня Всеукраїнського відкритого рейтингу популярності «Золота фортуна» (2005), золотим нагрудним знаком «За високий професіоналізм» (2004), орденом УПЦ Преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня, орденом Святого Миколи Чудотворця «За примноження добра на землі», орденом «Почесний хрест» згідно до національного рейтингу «Ліга кращих» в Україні (2010), державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2012), а також двічі став переможцем у Всеукраїнському конкурсі «Благодійник року» (2007, 2011). У 2012 році також визнаний переможцем у номінації «Аграрій року» загальнонаціональної премії «Людина року-2012», якою відзначили підприємців, політиків, діячів мистецтва, котрі досягли найбільшого успіху за відповідний робочий рік.

Тож не випадково цей меценат, який нині очолює Благодійний фонд «Зміцнення громад», не забуває й про рідну школу, яка й дала йому вдалий старт для життя, як вважає і сам Андрій. Ось і новий навчальний рік у ЗОШ № 2 за його підтримки розпочався в повній комплектації фізичного інвентарю. Палатки для турпоходів, футбольні, баскетбольні, гандбольні м’ячі на озброєнні молодих спеціалістів. А фітбольні м’ячі для учнів початкової школи слугуватимуть для профілактики та лікування сколіозу. Можна з упевненням сказати, що вчителі фізичної культури розпочинатимуть новий навчальний рік «у повній бойовій готовності».

Адміністрація та педагогічний колектив школи-родини № 2 щиро дякують Андрію Андрійовичу Гордійчуку за постійну підтримку та допомогу. Учні, радіючи новеньким м’ячам, обіцяють учитися гарно, достойно нести ім’я школи, і обов’язково брати приклад з Андрія Андрійовича.

/Files/images/tradits/gordychuk_/IMG_5731.JPG /Files/images/tradits/gordychuk_/IMG_5738.JPG /Files/images/tradits/gordychuk_/IMG_5743.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1482

Коментарi

  • Оля

    2014-10-10 19:20:21

    Дякуємо!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.